DÜNYA GRUP DANIŞMANLIK EĞİTİM .LTD.ŞTİ

Sertifikanı al bir adım öne geç

Hakkımızda

7500
Dünyanın her yerine Online Eğitim imkanı
10000
Resmi ve Güvenilir kurum
12000
Online Eğitim .Her yerde öğrenme imkanı
2678
E-Devlet ve Üniversite onaylı sertifikalar
courses-7

Neden Bizi Tercih etmelisiniz ?Biz kimiz ?

BİZ KİMİZ? KOCAELİ Gebze’den tüm ülkeye ve dünyaya uzaktan eğitim yöntemiyle hizmet veren Modern Eğitim uygulamalarının geldiği noktada sürekli Milli Eğitim Bakanlığı’nın ve üniversitelerin mesleki eğitimde geldiği süreçlere bireyleri dahil ederek hem bireylere kariyer yolculuklarında sağlıklı rehberlik etmek hem de mesleğin gerektirdiği bilgi ve beceriye en hızlı şekilde ulaşarak MEB onaylı veya üniversite onaylı belgelerini almalarını sağlamayı amaçlıyoruz tecrübeli kadromuz ile kişisel gelişiminin her yönüyle desteklenerek hem toplumsal duyarlılığı yüksek hem de alanında deneyimli çalışanların olduğu bir topluma katkı sağlamak istiyoruz.
Devamını oku

Misyonumuz

Bizimle Geleceğine Yön ver .

courses-4
Misyonumuz: Profesyonel mesleki rehberlik çalışmaları ile desteklediğimiz kursiyerlerimizin her yönden kişisel gelişimlerine katkıda bulunarak kendi kariyer alanlarında aranılan bireyler olmalarına katkı sağlamaktır.
courses-8
Kendine ve içinde yaşadığı topluma güvenen özsaygısı yüksek Türkiye’nin muasır medeniyetler seviyesine yükselmesinde katkı sağlayacak bireylerin yetişmesini hedefliyoruz. İkinci Hedefimiz: Ülkemizin gelişmesi ve kalkınması adına gerekli bilgi, beceri ve iş alışkanlıklarına sahip, yüksek verimli kalifiye insan gücünün yetiştirilmesi katkıda bulunmak .Kalifiye elamanların bilgi ve becerisi ,ekonomik başarının temelidir. Ayrıca kişilere birer meslek kazandırarak onları kendilerine ve topluma yararlı bir birey haline getirmektir.

BASINDA BİZDEN HABERLER

01 EKİM 2022

https://dunyaegitimdanismanlik.com/

13 EKİM 2022

https://dunyaegitimdanismanlik.com/

BİZİM TAKIMLA TANIŞ

Dünya Grup danışmanlık eğitim Ltd.ŞTİ
İBRAHİM YAVUZ
Yönetici
Dünya Grup danışmanlık eğitim Ltd.ŞTİ(Murat YÜRÜKÇÜ)
MURAT YÜRÜKÇÜ
Eğitim Danışmanı
Nurdan AĞAÇ
NURDAN AĞAÇ
Eğitim Danışmanı
BARIŞ COBAN
Barış ÇOBAN
Danışman
ALMANYA Denklik işlemleri
Umut ORDUKAYA
Umut ORDUKAYA
Danışman
ALMANYA Denklik İşlemleri

BİZİ TERCİH EDENLER