DÜNYA EĞİTİM DANIŞMANLIK

Adresimiz

Hacı Halil.Mah. Çeşme cad.Akün iş Merkezi No:35/5 Gebze-KOCAELİ

0262 6449261

Mobil :0539 6437336

Pazartesi - Cuma: 9:00 - 18:00

PAZAR-KAPALI

Üniversite Onaylı

Üniversite Onaylı

Bilgisayarlı Muhasebe Sertifikası

 

İşletmelerin finansal açıdan şu anki durumlarının tespit edilmesi ve gelecekteki faaliyetlerinin planlanması için gereken bilgi ve raporların hazırlanmasını yapabileceklerdir. Muhasebe dersleri ne katılanlar; Maliyet, pazarlama, Dış ticaret, Tek düzen hesap planı, Finansal raporlamalar gibi temel departmanlara gerekli ilgi akışını sağlayabilir duruma geleceklerdir.
Temel giriş seviyesinde bilgisayar kullanmayı bilen kişilere, Eta Ticari Muhasebe (Şirket veya kurumlara stok, cari, fatura, muhasebe, işletme defteri hesaplarını sistematik bir şekilde bilgisayar ortamında kayıtlanmasını sağlayan program), Logo Go 3 Ticari Muhasebe (İşletmelerin e-Fatura (elektronik fatura) ve e-Defter (elektronik defter)’e geçiş süreçlerinde yardımcı olan, Firma açılması, Çalışma bilgilerinin oluşturulması, fişlerin doldurulması, stoklanma, stok tanımlarının yapılması, raporların incelenmesini sağlayan program), Mikro Ticari Muhasebe (işletmenin mali işlerinin verimli bir şekilde yöneten; faturaların, irsaliyelerin, çek ve senetlerin işlenme işlemi, banka hesaplarının takibi ve buna benzer mali işlerin raporlar halinde oluşturulabilmesi) bir platform üzerinden entegre olarak yöneten ERP yazılımı programları öğretilerek, işletmelerin mali sorumluluklarını alarak anlık durum tespiti yapılarak, gelecek faaliyetlerin planlanması için gereken bilgi ve raporların hazırlama becerilerini kazandıran eğitim sürecidir.
Bilgisayarlı muhasebe kursunu alanların güncel, teknik ve teorik bilgiler aktarılarak; maliyet, pazarlama, dış ticaret, tek düzen hesap planlanması finansal raporlamalar gibi temel alanlara gerekli bilgi akışını profesyonel olarak sağlayabilmelerini hedeflemektedir.

Neden Bu sertifikayı Almalısınız 

Türkiye’de az sayıda kişinin olduğu konularda uzman olun

İş arayan değil, aranan biri olacaksın

Büyük şirketlere girmen çok kolay olacak

Gelirin Türkiye standartlarının çok üzerinde olacak

Müdür, şef gibi pozisyonlara terfi alman çok kolay olacak

Kursa ödediğin ücretin kat kat fazlasını amorti edeceksin
Kariyer Fırsatları 
Şimdinin ve geleceğin en popüler mesleklerinden biri olan Bilgisayarlı muhasebe uzmanlığı, kurumumuzda sektörün içerisinden gelen eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Muhasebe dünyasında teoride çok şey bilmek bir şey ifade etmiyor. Çünkü teoride gösterilen bazı işlemler gerçek hayatta hiçbir zaman gerçekleşmeyecek şekilde olabiliyor. Üçüncü Binyıl Teknik Akademi olarak sizlere sektörde uzmanlaşmış eğitmenler tarafından, sektörde gerçekleştireceğiniz uygulamaların eğitimini vermekteyiz.
Türkiye ve Dünya’da sektörün isteklerini bilen eğitmenler ile çalışmak kurs sonunda sizlere programı bilen birçok insandan daha fazla artı katacak. Üçüncü Binyıl sektörde çok fazla uzman yetiştirdiği için büyük ölçekli firmalar tarafından talep ediliyor ve personel ihtiyacında kaliteli eleman arayışında olan firmalar Üçüncü Binyıl’da eğitim almış katılımcıları tercih ediyor.
****ÖNEMLİ NOT: Eğitim dokümanı Mevcut olup talep edilmesi halinde  adayların mail adreslerine ulaştırılmaktadır.
Örnek sertifika
SERTİFİKA 

   E-Devlet’te sorgulanabilen

Üniversite Onaylı

Resmi başarı sertifikası

Uluslararası Sertifika

Belgeler Üniversite onaylıdır .Belge veya sertifikalar olup Özelde ve Kamuda geçerlidir. TALEP HALİNDE YURTDIŞI İÇİN HAZIRLANIR

NASIL KATILIM 

1 .Sertifika Eğitimine kayıt olmak veya sertifika talep etmek için bir sonraki gönderi ile iletişim geçin

2. Bilgileriniz teyit edildikten sonra sistem kayıt işleminiz alınacaktır.

3. Meslekle ilgili Eğitim paneli giriş bilgileri ve Şifre SMS olarak cep kullanımı bildirilecektir.

4. Cep içeriğindeki bilgilerle eğitim paneline giriş yapın ve eğitime başlayın.

5. Eğitim sonunda online sınavı tamamlamanız durumunda bir sonra işlem olarak Mesleki sertifikanız veya Belgeniz ile ilgili Üniversite tarafından tanzim edilecektir.

6. Üniversite tarafından tanzim edilen sertifika veya Belgeler E-Devlet sisteminizde anında zarar görmezsiniz. Belge talep edilmesi durumunda tarafınıza gönderilecektir.

Eğitim Özellikleri

  • Eğitimler 0
  • Quizzes 0
  • Süre 10 weeks
  • Yetenek seviyesi All levels
  • Language English
  • Students 0
  • Sertifika No
  • değerlendirmeler Yes

Müfredat

Müfredat

Herkes Katılabilir

Herkes Katılabilir

Reviews

Reviews